Uchádzači o prácu

Naši kandidáti sú pre nás dôležití a tu v spoločnosti CSP sa snažíme, aby sa hľadanie zamestnania stalo príjemnejším procesom, pretože chápeme, že ľudia majú veľa dôvodov na hľadanie novej pracovnej pozície.

Polski
Română
Slovenský
Latvijas
Português
български
Lietuvis
Magyarul
Español

Pracujeme so všetkými kandidátmi, ktorí hľadajú prácu na plný úväzok, čiastočný úväzok, dočasnú alebo trvalú prácu bez ohľadu na úroveň zručností alebo pozíciu. Hodnotíme vaše zručnosti a skúsenosti, a čo je veľmi dôležité, keďže každý človek je iný, venujeme náležitý čas tomu, aby sme sa s vami podrobne porozprávali o vašej budúcej úlohe.

Môžete nás vždy kontaktovať. Sme prístupní a budeme s vami pracovať, až kým nenájdete novú pozíciu, s ktorou budete spokojní. Zaistíme tiež presné spracovanie vašich časových rozpisov.

Prosím, pozrite si našu stránku voľných pracovných miest. Potom nám zavolajte a porozprávajte sa s jedným tímom našich skúsených konzultantov. Nám to umožní dozvedieť sa o vás viac a prediskutovať vaše konkrétne požiadavky, vy sa môžete pýtať a zistiť, ako vám môžeme pomôcť.

Môžete sa u nás priamo zaregistrovať, kliknutím tu.

Keďže celá škála zamestnávateľov dôveruje spoločnosti CSP, že im poskytne flexibilný a stály personál, skutočne máme takmer všetky druhy práce pre takmer všetky úrovne schopností a skúseností!

Čo sľubujeme

Spoločnosť CSP poskytuje

Mnoho našich zamestnávateľov a pracovísk poskytuje

Naši pracovníci sú naším najvzácnejším aktívom a spoločnosť CSP usilovne pracuje na tom, aby zostala vo vedúcom postavení, aby tak zabezpečila blahobyt a výhody pracovníkov na špičkovej úrovni!

Applying for this role as

Apply Now