кандидатів

Ми кадрове агентство, розташоване у Великобританії, з 11 офісами по всій країні. Якщо ви шукаєте гнучку роботу на складі або в харчовій промисловості, зв’яжіться з нами. Ми розповімо вам про вільні вакансії, і незабаром ви зможете почати. Наші послуги безкоштовні для всіх кандидатів.

Polski
Română
Slovenský
Latvijas
Português
български
Lietuvis
Magyarul
Español
Ми працюємо з усіма кандидатами, незалежно від рівня кваліфікації або посади, які шукають повний робочий день, неповний робочий деньтимчасову або постійну
роботу. Ми оцінюємо ваші навички та досвід, і, що дуже важливо, виділяємо час, щоб на індивідуальній основі детально обговорити ваші наступні кар’єрні кроки.
Перегляньте нашу сторінку вакансій, а потім зателефонуйте нам, щоб поспілкуватися з одним із наших досвідчених консультантів.
 
Ви також можете зареєструватися у нас,
 
Оскільки безліч роботодавців довіряють CSP надання їм як тимчасового, так і постійного персоналу, ми маємо вакансії практично у всіх сферах для всіх рівнів здібностей і досвіду!

CSP забезпечує

Наші робочі місця забезпечують

Наші працівники є нашим найціннішим активом. Для забезпечення їх добробуту та переваг CSP старанно працює, випереджаючи всіх на крок!
 
Щоб почати роботу з нами, запишіться на зустріч у нашому офісі CSP. Консультант з підбору персоналу розповість вам більше про доступні вакансії та допоможе з реєстрацією. 
 
 
Щоб забронювати зустріч, натисніть на посилання нижче відповідно до вашого місцевого відділення, виберіть дату та час, а також вкажіть своє ім’я та контактні дані. 
 

Не забудьте взяти з собою документи про право на роботу (біометричний дозвіл на проживання/паспорт/посвідчення особи/підтвердження попереднього статусу поселенця та національний ідентифікаційний номер).

Слідкуйте за нами на Facebook, де ви можете отримати доступ до всіх наших посадових інструкцій українською мовою. 
 

Nuneaton
Leicester
Spalding
Bracknell
Barnsley
Grimsby
Wellingborough
Tamworth
Warrington
Milton Keynes

Applying for this role as

Apply Now