Kandydaci

Nasi kandydaci są dla nas ważni. W CSP próbujemy sprawić, aby poszukiwanie pracy było przyjemniejszym procesem. Rozumiemy, że ludzie mają wiele powodów, aby szukać nowej posady.

Polski
Română
Slovenský
Latvijas
Português
български
Lietuvis
Magyarul
Español

Współpracujemy ze wszystkimi kandydatami, niezależnie od poziomu umiejętności czy stanowiska, z tymi, którzy szukają pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin, pracy tymczasowej lub stałej. Oceniamy wasze umiejętności i doświadczenie, i co bardzo ważne, poświęcamy czas, aby szczegółowo omówić z Wami Waszą kolejną rolę, ponieważ każda osoba jest inna.

Zawsze możecie się z nami skontaktować. Jesteśmy zawsze dostępni i będziemy z Wami pracować, dopóki nie znajdziecie nowego stanowiska, z którego będziecie zadowoleni. Upewnimy się również, że Wasze grafiki są prawidłowo opracowywane.

Sprawdźcie naszą stronę dostępnych wakatów, następnie zadzwońcie do nas, aby porozmawiać z jednym z naszych zespołów doświadczonych konsultantów. Dzięki temu dowiemy się o Was więcej, omówimy wasze konkretne wymagania i pozwoli Wam to zadać nam pytania dotyczące tego, w jaki sposób możemy Wam pomóc.

Możecie również zarejestrować się u nas bezpośrednio, klikając tutaj.

Posiadamy szeroką gamę pracodawców, którzy ufają, że CSP zapewni im zarówno elastyczny, jak i stały personel. I dlatego naprawdę możemy zaoferować prawie każdy rodzaj pracy dla prawie wszystkich poziomów umiejętności i doświadczenia!

Nasza obietnica

CSP zapewnia

Wielu naszych

pracodawców i miejsc pracy zapewnia

Nasi pracownicy są naszymi najcenniejszymi aktywami, a CSP ciężko pracuje, aby pozostać w czołówce i zapewnić dobrobyt i świadczenia dla pracowników, które nie mają sobie równych!

Żeby poznać szczegóły dostępnych ofert i rozpocząć pracę, kliknij w poniższy link i umów się na spotkanie w jednym z naszych biur. Rekruter odpowie na Twoje pytania. Kliknij w jeden z poniższych linków, wybierz datę i czas spotkania, wpisz swoje imię, adres e-mail I numer kontaktowy. Pamiętaj Żeby na spotkanie zabrać ze sobą document potwierdzający twoja tożsamość  i kod potwierdzający twój settlement status.

Nuneaton
Leicester
Spalding
Bracknell
Barnsley
Grimsby
Wellingborough
Tamworth
Warrington
Milton Keynes

Obserwuj nasz profil na Facebooku gdzie znajdziesz oferty pracy w jezyku polskim 

Applying for this role as

Apply Now