Kandidáti

Naši kandidáti jsou pro nás důležití a v CSP se snažíme, abyhledání práce bylo příjemnější, protožerozumíme tomu, že lidé mohou mít pro hledání nové pozice řadu důvodů.

Polski
Română
Slovenský
Latvijas
Português
български
Lietuvis
Magyarul
Español

Pracujeme se všemi kandidáty, bez ohledu na úroveň dovedností nebo pozici, kteří hledají práci na plný úvazek, na částečný úvazek, brigádu nebo trvalé zaměstnání. Vyhodnotíme vaše dovednosti a zkušenosti a co je velmi důležité, podrobně si s vámi o vaší další roli promluvíme, neboť každý člověk je jiný.

Kontaktovat nás můžete kdykoliv, budeme s vámi pracovat dokud nenaleznete novou pozici, s kterou budete spokojení. Rovněž zajistíme, aby vaše časové rozvrhy byly zpracovány přesně.

Podívejte se, prosím, na naši stránku s volnými pracovními místy, zavolejte nám a promluvte si s některým z našich zkušených konzultantů. Díky tomu o vás zjistíme více informací, probereme vaše konkrétní požadavky a vy nám budete moci položit otázky ohledně toho, jak vám můžeme pomoci.

Kliknutím zde se k nám rovněž můžete zaregistrovat přímo.

Díky široké řadě zaměstnavatelů důvěřujících tomu, že jim CSP zajistí flexibilní a stálé zaměstnance, máme téměř každý druh práce pro téměř všechny úrovně schopností a zkušeností!

Náš slib

CSP nabízí

Řada našich zaměstnavatelů a pracovišť nabízí

Naši pracovníci jsou naším nejcennějším aktivem a CSP usilovně pracuje na tom, aby byla napřed a zajistila blaho a benefity svých pracovníků!

Chcete-li s námi začít pracovat, domluvte si schůzku v naší kanceláři. Náborový konzultant vám řekne více o této práci a pomůže vám s registrací. Chcete-li si schůzku rezervovat, klikněte na odkaz níže, vyberte si datum a čas, uveďte své jméno a kontaktní údaje. Nezapomeňte si s sebou vzít doklad o povolení k práci (cestovní pas/občanský průkaz/potvrzení o pre-settled statusu a NIN – National Insurance Number). 

Objednejte se na návštěvu: 

Nuneaton
Leicester
Spalding
Bracknell
Barnsley
Grimsby
Wellingborough
Tamworth
Warrington
Milton Keynes

 

Applying for this role as

Apply Now