Kandidatai

Mums svarbūs visi pas mus norintys dirbti asmenys, todėl mes, bendrovės CSP komanda, suprasdami, kad žmonės ieško darbo dėl įvairiausių priežasčių, stengiamės užtikrinti, jog darbo paieška būtų malonus procesas.

Polski
Română
Slovenský
Latvijas
Português
български
Lietuvis
Magyarul
Español

Kalbamės su visais kandidatais, ieškančiais darbo visai arba ne visai darbo dienai, nuolatinio ar laikino, nepriklausomai nuo reikiamų įgūdžių ar siekiamų užimti pareigų. Įvertiname kiekvieno įgūdžius ir patirtį, skiriame pakankamai laiko išsamiam pokalbiui apie būsimas pareigas, kadangi kiekvienas asmuo yra skirtingas.

Su mumis galite susisiekti visada ir mes užtikriname, kad bendradarbiausime su jumis tol, kol rasite naują, sau tinkamą darbą. Mes taip pat pasirūpinsime, kad jūsų darbo laiko apskaitos žiniaraščiai būtų tinkamai pildomi.

Peržiūrėkite mūsų puslapį, kuriame skelbiamos šiuo metu laisvos darbo vietos, tada paskambinkite mums, kad galėtumėte pabendrauti su vienu iš mūsų patyrusių konsultantų. Tai visapusiškai naudinga – galėsime apie jus sužinoti daugiau aktualios informacijos, aptarti konkrečius jūsų reikalavimus darbui, o jūs galėsite užduoti mums rūpimus klausimus apie tai, kaip galėtume jums padėti. Taip pat galite tiesiogiai užsiregistruoti paspaudę čia. Daugybė darbdavių pasitiki CSP bendrove, kuri gali pasiūlyti jiems lanksčius ir nuolatinius darbuotojus. Mes turime beveik kiekvienos srities darbų, todėl nesunkiai galime pasiūlyti tai, kas kiekvienam kandidatui tiktų geriausiai pagal turimus jo gebėjimus ir sukauptą patirį!

Mūsų pažadas

CSP užtikrina užtikrina

Daugybė mūsų darbdavių ir darbo vietų užtikrina

Mūsų darbuotojai yra didžiausias mūsų  turtas. CSP komanda sunkiai dirba, kad užtikrintų darbuotojų gerovę ir iš to gauna didžiulę naudą!

 

Ahhoz, hogy megkezdhessük a közös munkát, kérjük foglaljon időpontot a CSP Recruitment megfelelő irodájába. Munkatársunk több információt fog adni az állásról, és segít a regisztrációban is. Időpont foglalásához kérjük, kattintson a megfelelő linkre, válasszon egy napot és időpontot,  illetve adja meg anevét és az elérhetőségét.

Kérjük, az időpontra hozza magával azokat a dokumentumokat, amelyek bizonyítják az angliai munkavállaláshoz való jogát (útlevél/személyi igazolvány, bizonyíték a pre-settled vagy settled status meglétéről, NIN).

Nuneaton
Leicester
Spalding
Bracknell
Barnsley
Grimsby
Wellingborough
Tamworth
Warrington
Milton Keynes

Sekite mūsų puslapįkuriame rasite išverstus darbo skelbimus ir turėsite galimybę susiekti su ambasadoriais jūsų gimtąja kalba 

Applying for this role as

Apply Now