Pretendenti

Mūsu pretendenti mums ir svarīgi, un mēs CSP cenšamies pretendentiem darba meklēšanu padarīt par aizraujošu procesu, saprotot, ka jauna darba meklēšanai pamatā cilvēkiem ir visdažādākie iemesli.

Polski
Română
Slovenský
Latvijas
Português
български
Lietuvis
Magyarul
Español

Mēs strādājam ar visiem pretendentiem, neatkarīgi no prasmju līmeņa vai amata, kuri meklē pilna laika, daļēja laika, pagaidu vai pastāvīgus amatus. Mēs novērtēsim Jūsu prasmes un pieredzi un, kas ir visbūtiskāk, veltīsim laiku, lai precīzi apspriestu Jūsu nākamos iespējamos amatus, jo katrs cilvēks ir atšķirīgs.

Mēs vienmēr esam pieejami un laipni, un mēs ar Jums strādāsim, kamēr atradīsiet jaunu darbu, ar kuru būsiet apmierināts. Tāpat parūpēsimies, lai Jūsu darba laiks tiek reģistrēts korekti.

 

 

Lūdzu, apskatiet mūsu vakanču lapu un piezvaniet mums, lai apspriestos ar vienu no mūsu pieredzējušajiem konsultantiem. Tādējādi mēs varēsim uzzināt vairāk par Jums un apspriest Jūsu konkrētās prasības, dodot iespēju Jums uzdot jautājumus mums saistībā ar to, kā varam Jums palīdzēt.

Tāpat pie mums varat tiešā veidā reģistrētiesnoklikšķinot šeit.

Pateicoties plašajam dažādo CSP lojālo darba devēju klāstam, kam nodrošinām gan pagaidu, gan arī pastāvīgos darbiniekus, mēs patiešām varam piedāvāt Jums gandrīz jebkādus amatus atbilstoši gandrīz visiem spēju un pieredzes līmeņiem!

Mūsu solījums

Ko CSP piedāvā

Ko daudzi mūsu darba devēji un darba vietas piedāvā

Mūsu darbinieki mums ir vissvarīgākie, un CSP uzcītīgi strādā, lai ietu laikam pa priekšu un nodrošinātu darbinieku labklājību un labākās iespējamās priekšrocības!

Applying for this role as

Apply Now